Reklam Filmleri Klişeden Uzak Olmayı Gerektirir.

Firmaların yeni fırsatlarını, ürünlerini, hizmetlerini topluma eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde duyurmak maksadıyla ekibimiz tarafından hazırlanan stratejilerle akılda yer etmesi için yapılan bir planlamadır. Marka değerini çoğaltmak ve markanın popüler olması için de müşterilere sunulan prodüksiyon çalışmalarıdır.
Reklam filmleri, televizyon ve dijital mecra için yapılan kısa filmlerdir. Geçmişten bu zamana kadar televizyon dünyasındaki en verimli iletişim aracının reklam olduğu değişmez bir gerçektir.

Dronecekimleri.com, sizlere en kaliteli görüntüyü ve teknolojik ekipmanlarımız ile reklamınızın yayınlanacağı televizyon kanalı, YouTube videoları, web siteleri, sosyal medya mecraları, sinevizyon ve projeksiyon gösterimlerini görüntü formatına göre sizlere sunmaktadır. Ürünlerinizi, firmanızı, hizmetlerinizi tanıtmanın en etkileyici yolu reklam filmleridir. Dronecekimleri.com’un reklam çekimleriniz için teknik ekipman, senaryo, post prodüksiyon, çekim hizmetleri, dijital kurgu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz

Çekimde Dikkate Aldığımız Hususlar

Reklam filmi için gereksinimlerinizin belirlenmesi.
Reklamın hedef kitlesinden ilham alınarak senaryo yazılması.
Anlatış şekilleri ve içeriklerin neler olacağına karar verilmesi.
Kamera sistemleri, ışık sistemleri ve oyuncu ekibiyle reklam filminin çekilmesi.
Montaj ile efektlerin ve animasyonların yapılması.
Montaj aşamalarının dikkatlice uygulanması.
Videonun 4K video formatına çevrilmesi.

Reklam filmleri animasyon reklam filmleri ve masaüstü reklam filmleri gibi alternatiflere ayrılabilir.

Reklam filmi yapımınızın hayata geçirilmesi maksadıyla sağlanan hizmetlerin arasında; senaryo yazımı, dijital kurgu, grafik ve animasyon bulunmaktadır. Deneyimli kameramanlar, görüntü yönetmenleri, ışık, ses, kurgu operatörlerimiz ile reklam çekimi müzik ve görüntü montajı da dahil olacak şekilde tam destek sağlamaktayız. Fikirlerinizi işinde uzman ekip üyelerimiz paylaşıp reklam çekimleriniz için en kaliteli ve en estetik çözümü sunabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havada
Reklam Filmi
Karada
Reklam Filmi
Denizde
Reklam Filmi