Tanıtım Filmi – Drone Çekimleri – Fotoğraf Çekimi – Kurgu Montaj

Tanıtım Filmleri İçin Beyin Fırtınası Gerek

Hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi hedeflediğiniz kitleye tanıtmanın en doğru yolu tanıtım filmi çekmektir. Tanıtım Filmi çekimlerinde Zira görsellik insan hafızasında daha güçlü bir etki oluşturur ve algıların çalışmasını sağlar. Bu sebeple de tanıtım filmleri bir kurum veya markanın tanıtılmasını en iyi biçimde sağlayan yöntemlerden birisidir.

Hedef kitlenize ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi vermek amacıyla tanıtım filmi kullanmak zekice bir yöntem olacaktır. Peki biz bir ekip olarak tanıtım filmi çekerken hangi etkenlere dikkat ediyoruz?

Tanıtım filmleri firmanızın ve ürünlerinizin / hizmetlerinizin tanıtımını yapmak için tasarlanmaktadır. Bu filmleri çekerken ürün ve hizmetinizi pozitif ve ilgi çekici bir statüye getirmekteyiz. Bu da müşterilerin sizi tercih etmesini sağlamaktadır.

Tanıtım filmleri direkt ve açık bir şekilde ürün veya hizmet odaklı olmalıdır. Bu filmler genel olarak maksimum 10-15 dakika sürmelidir. Böyle olduğunda mümkün olduğunca fazla sayıda kişi videonuzu izleyecek ve bundan da keyif alacaktır. Çünkü gereksiz derecede uzun tanıtım videoları bir zaman sonra insanların sıkılmasına neden olur. Tanıtım videoları çekerken buna önem gösteriyoruz.

Kurumunuzun fuar gibi büyük tanıtım organizasyonlarına katılması hususunda, tanıtım filmi en önemli gereksinimlerinizden birisi olacaktır. Biz de video tasarımlarımızı bu tip etkinlikleri de düşünerek yapıyoruz.

Tecrübeli bir ekip olarak çektiğimiz tanıtım videoları rekabet ortamında öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Tanıtım filmleri, firmaların dijital ortamda potansiyel müşterilere açılan kapılarıdır. Uzun yazılarla anlatamadığınız şeyleri birkaç görselle anlatmak size ve müşterilerinize vakit kazandırır. Başarılı bir tanıtım filmi farklı dillerde hazırlanacak versiyonlarla uluslar arası firmalarla rekabet gücü kazanmanızı sağlayabilir. Aynı zamanda markanıza bilinirlik sağladığından marka değerinizi de yükseltecektir.

Dronecekimleri.com olarak tanıtım filmlerinde sürekli olarak fikir geliştirerek yeni çalışmalar ile projeleri tamamlıyoruz. Bu doğrultuda tamamlanan her projemizde başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz.

Tanıtımı yapılacak firma, ürün ve hizmetlerin içeriği doğrultusunda en başarılı yöntemleri bir araya getirebilen bir prodüksiyon hazırlamak zor bir ekip işidir. Bir profesyonellik gerektirir.

Havadan
Tanıtım Filmi
Karadan
Tanıtım Filmi
Denizden
Tanıtım Filmi