BEN BİR

Hakkımızda

 2016 Yılında aktif olarak başladığımız video ve drone çekimlerine 3 yıl boyunca çeşitli projelerde çalışarak tecrübe etmeye başladık, 2019 yılında hız katarak yazılım ekibimiz ile birlikte çekim taleplerini kolaylaştırmak adına web sitemiz üzerinde düzenlemeler yaparak talep sayısını arttırdık ve çok daha fazla bölgede hizmet vermeye başladık. Sürekli olarak tüm ekibimiz ile yeni teknolojiler ile çalışmaya devam ederken projelere farklılık katabiliyoruz . Mevcutta Yazılım ve Reklam ajansı olarak çalışırken internet reklamları ve web sitelerinde yayınlanmak üzere reklam ve tanıtım filmleri video&fotoğraf çekimleri oluşturmaya başladık. Profesyonel anlamda fark ettik ki sadece İstanbul değil ülkenin her yerinde bu konuda detaylı çalışmalar yapılabilir. Kurucumuz Erkan Papuç önderliğinde kolları sıvayarak 2016 dan bu yana çok sayıda reklam ve tanıtım filmi çekimi yaptık, ardından drone teknolojisi ile farklı boyutlarda görüntü elde edebildiğimiz için özellikle havadan video çekimlerin’de de dronecekimleri.com üzerinden talep edilebilecek alanlarda projeler tamamlayarak tecrübe edindik.  

İstanbul’da 4 farklı çekim ekibi olarak 4 farklı drone ile faal bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tecrübemiz, üretkenliğimiz ve her proje’de özenli çalışmamızdan dolayı bizlere gelen video çekim talepleri de artış göstermeye başladı aynı süreçte drone pilotları da ekibimize dahil olmak için bizler ile iletişim kurmaya başladı. Başta Ankara olmak üzere İzmir, Antalya, Eskişehir, Muğla, Trabzon, Diyarbakır, Artvin ve Afyon gibi merkezi ve uç bölgelerden de ekibimize katılan drone pilotları ile birlikte büyük bir ağ oluşturabildik. 2021 yılında ekip sayımızı tüm Türkiye’de arttırarak hazırlamakta olduğumuz mobil uygulamamız ile birlikte kullanıcıların daha hızlı ve detaylı talep iletebilecekleri bir yapı oluşturmuş olacağız.

Drone çekimlerindeki tüm ekibimiz ile her projede başlangıçtan sonuca kadar detaylı planlama yaparak ilerliyoruz. Müşteri istekleri ve tecrübemiz sayesinde güçlü bir beyin fırtınası ile profesyonel çekimler elde ediyoruz. Video içeriklerin oluşturulmasında ihtiyaca yönelik ve izleyicilere en etkili kurgu ve görüntüleri aktarabilmek çok önemlidir. Bu konuda sizleri ve dahada önemlisi hedeflediğiniz kitleyi şaşırtacak şekilde içerik çıkartmak için çalışan bir kadroyuz. Tam olarak Dünyanın teknolojik ilerlemesinden kaynaklı olarak video içeriklerin önemi ve insanların gözlemlemesi hızlı olduğundan tercih edilen bir sistemde sizlerinde yer alması için gerekli çabayı vermeye hazırız. 

Video Çekimler özellikle düşüncelere bağlı olarak farklı ve yenilikçi bir şekilde planlanmalı, yapılan her çalışmada farklılığı vurgulayarak dikkatleri çekebilir ve akıllarda kalabilirsiniz. “Drone Çekimleri” Ekibinin Uzmanlığı İle Başlayın.

Hedeflediğiniz izleyicilere ulaştığınızda kendinizi tanıtmaktan ziyade keyifle ve isteyerek izleyecekleri bir içerik oluşturmak çok önemlidir tam bu durumlarda Drone Çekimleri ekibi ile tam bir prodüksiyon ile zamanın ötesindeki içerikleri sunabilirsiniz.

Çekim Planlama
Çekim Uygulama
Çekim Yayınlama
Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi
Reklam Filmi
Reklam Filmi
Reklam Filmi
Drone Çekimi
Drone Çekimi
Drone Çekimi
Fotoğraf Çekimi
Fotoğraf Çekimi
Fotoğraf Çekimi
Kurgu&Montaj
Kurgu&Montaj
Kurgu&Montaj
Düğün Hikayesi
Düğün Hikayesi
Düğün Hikayesi
Drone Çekim Ekibi