Tarih: / Yazar: @dmin / Kategori Drone Çekimi

Nedir Bu Drone Kiralama ?

Neden ve Nereden Drone Kiralamalıyım ?

Son zamanlarda dünyada ve Türkiye’de kullanılan bir teknik olan drone ile çekim, gittikçe popülerleşiyor. Drone ile yapılan havadan çekimleri birçok tanıtım ve reklam videolarında görmüşsünüzdür. Havadan görüntüleme tekniğiyle örneğin açacağınız bir dükkanın tanıtım videosunda dükkanın havadan görüntülerine yer verilir. Bu yöntem hem çekilecek olan alanın daha detaylı ve çeşitli açılardan çekilmesine hem de edit’lenmiş görüntüler ile birlikte ortaya çıkan işin çok daha güzel görünmesini ve kaliteli durmasını sağlamaktadır. Drone Kiralama tam olarak bu alanda isteklerinizi gerçekleştirmede doğru bir hareket olacaktır. Drone Kiralama Fiyatları Konusunda Bilgilenin !

Nedir Bu Drone Kiralama?
Havadan çekilen görüntülerin elde edilmesini sağlayan araçlara drone denmektedir. Dronelar, altına kamera taşıyıcılarıyla beraber kamera bağlayarak havadan titreşimsiz görüntü kaydetmeye yarıyor. Bir kamera uzmanı ve bir drone uzmanı olarak iki kişi tarafından yönlendirilmektedir. Drone kiralama işlemi yaptığınızda iki operatör olarak hizmet verilmektedir. Havadan görüntüleme işini bütün reklam, tanıtım filmi, havadan canlı yayın hizmeti, dizi çekimleri, klip çekimleri, sinema filmlerinde kullanabilirsiniz.

Hangi Firmalar İle Çalışmalıyım , Bu Firmalarda Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Şu anda ülkemizde sektördeki kişi sayısı 100’ü geçmektedir. Fakat kaçı bu işi ustalıkla olarak yapıyor, kaçı düzgün çekim yapıyor, kaç tanesi akılda kalıcı ve etkileyici çekim yapıyor? Drone kiralama ve havadan çekim işi eğer deneyimsiz kişilerin eline ucuz olduğu için bırakılırsa ortaya  kötü görüntüler çıkıyor ve sonucunda müşterilerinize veya izleyici kitlenize karşı küçük düşmenize, hatta müşteri kaybetmenize neden olabilir. Havadan görüntüleme film prodüksiyon şirketlerinden kendini ayrıştırmış olan dronecekimleri.com ekibi, bu tip müşteri kayıplarını engellemek için sizler ile birlikte planlama yaparak ve yenilikçi bir uygulama ile çalışıyor muhteşem içerikler çıkarıyor.

Çektiğimiz görüntüleri internet sitemizden izleyebilirsiniz. dronecekimleri.com ekibi ile planlanan bir çok içeriği inceleyin. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlarla rakiplerini her zaman geride bırakmayı başaran dronecekimleri.com, video çekim metodları hakkında her türlü teknik bilgiye sahip ve cana yakın ekibiyle sizler için farklı içerikler üretmeye hazır. Ülkemizin her yerindeki projelerinize drone kiralama hizmeti veren şirketimiz ile sizlerede başarılı video içerikleri çıkartalım.

Drone Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

  • Tamamıyla isteklere göre değişebilen fiyat sistemi işlemektedir.

    Çekilecek Alanın Metrekaresi

    Risk Alanı

    Kullanılacak Ekipmanlar

    Drone Ve Kamera Seçimi

 

Etiketler:

Bir cevap yazın