Tarih: / Yazar: @dmin / Kategori Çekim, Drone

Drone Çekimi

Son zamanlarda dronela çekim fiyatları farklılık göstermektedir. Teknolojinin bu kadar ilerlediği zamanda her sitede değişik fiyatlar görmeniz mümkündür. dronecekimleri.com olarak dronela çekim fiyatlarımızı 2019’da sizlere tüm sunmaktayız. Bütçenize uygun fiyatlar ve yıllardır kazandığımız tüm tecrübemizle ekibimiz tüm projelerinizde drone çekimlerinizi yapmak için işe koyulacaktır.

Sosyal medya hesaplarınız ve web siteleriniz üzerinden havadan çekim alanındaki çalışmalarınız: inşaat cekimi, kurumsal şirket tanıtımları, konut hizmetleri, video ve klip cekimlerinde istediğiniz kalitede sunabilirsiniz.

dronecekimleri.com olarak havadan drone ile video çekimi yapıyoruz. Deneyimli pilotlarımızla profesyonel dronelar ve bütçeye uygun fiyatlarımızla müşteri ve iş odaklı çekimleri daha kaliteli ve verimli hale getirerek projelerinize farklı bir bakış açısı sunmaktayız.

Drone ile çekim bir sürü sektörde kullanılmaktadır. Havadan çekimler insansız hava araçları ile günümüzde uçakların helikopterlerin vb. araçların yaklaşamadığı yakınlıkta ölçekte havadan görüntüleme, görüntü alma imkanı sunmaktadır. dronecekimleri.com olarak müşterilerimize yüksek çözünürlüklü 4K videolar ve fotoğrafları size en ekonomik ve en süratli şekilde hizmetinize sunacaktır.

Sizin yerinize gerekli olan izinleri sivil havacılıktan biz alıyoruz.

Drone ile çekimlerinizi yaparken sivil havacılıktan alınması gerekli olan çok mühim izinler vardır. Özel olarak profesyonellerin ilgilenmesi gereken bu izinleri almamanız durumunda oldukça yüksek fiyatta para cezaları alabilirsiniz. Drone kullanırken sivil ve askeri kurumlarla iş birliği gerektiren, drone çekimlerine izin verilen alanları tercih etmek gerekmektedir. Eğer müşterilerimizin çekim yapmak istediği yerler uçuşa uygun alanlara dahil ise sizler için tüm bu izinler bizler tarafından gerekli yerlerden alınır.

Sıra, muhteşem çekimlerinizi yapmaya geldi. Bütçeye uygun ücretlerle tüm havadan video ve havadan fotoğraf taleplerinizi en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

4K Hava Çekimi – Drone Çekimi – Havadan Fotoğraf Çekimi – Havadan Canlı Yayın – Havadan Video Çekimi

Firma, ürün veya hizmetin havadan görüntülenmesi gerektiği ve istendiği zamanda, son teknoloji 4K drone, yetkili, ehliyetli, sertifikalı personel, lazım olan yazılım ve donanımla , yüksek kalitede ve profesyonel bir görüntüleme süreci yaşanır. Drone Çekimi müşteride olumlu etkileri ispatlanmış görüntüler, tanıtım esnasında her alanda görüntürülenebilecek görüntülere dönüştürülür. Bu çözüm, müşterilerinizin hızlı ve olumlu bakışlarını sağlar, görselliği artırır, prestij sağlar.

Etiketler:

Bir cevap yazın